Apartmány Ocepkov Gaj - Slovinsko

Apartmány Ocepkov Gaj

Slovinsko

Topolšica, Apartmány starstarstarstarApartmány Ocepkov Gaj

Počet termínov:

300 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Bez stravy, Polpenzia, Plná penzia

Doprava:

vlastná -

Počasie:Popis

Drevené 4-hviezdičkové chatky Ocepkov gaj sú vzdialené 5 minút chôdze od kúpeľov Terme Topolšica. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi a parkovanie zadarmo.


Chatky sú situované v pokojnom zalesnenom prostredí a majú terasu, balkón a plne vybavenú kuchyňu. Kúpele ponúkajú 1760 m2 termálnych vnútorných a vonkajších bazénov, veľa vodných atrakcií pre deti i dospelých a 10000 m2 na opaľovanie.


Vybavenie: reštaurácia, recepcia, aperitív-bar, kaviareň, parkovanie    


Ubytovanie: chatky sú situované v pokojnom zalesnenom prostredí a majú klimatizáciu, TV, trezor, plne vybavenú kuchyňu s mikrovlnkou, toasterom a kávovarom,  kúpeľňu s fénom, WC,  terasu, balkón


typ A4 - pre 4 osoby 99 m2 s terasou a balkónom: tento apartmán má dvojlôžkovú spálňu, obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou, kuchyňu s jedálenským stolom, patio a balkón.


typ A6 - pre 6 osôb 150 m2 s terasou a balkónom: tento apartmán má 2 dvojlôžkové spálne, obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou, kuchyňu s jedálenským stolom, patio a balkón.


Stravovanie:  individuálne alebo možnosť dokúpenia polpenzie alebo plnej penzie formou bufetu v Hoteli Vesna


Wellness a zábava: masážny a kozmetický salón, sauny, fitness, animačné programy, wellness, vonkajšie a vnútorné bazény, turecké kúpele, rímske kúpele, vírivky a solárium


 


Topolšica -  kúpeľné mestečko nachádzajúce sa na severe Slovinska, asi 100 km západne od Mariboru, pri meste Šoštanj.


Je to moderné, zdravotné, turisticko-rekreačné a wellness centrum, ktoré bolo založené v r.1838 (vtedy Florjanove toplice)


Termálna voda (29 – 36 °C), bohatá na hydrouhličitany, sodík, vápnik, horčík, železo, stroncium, fluorid, jód a sulfát, sa používa na liečenie problémov s chrbticou a stavcami, chronických neurologických ochorení a pooperačných stavov


Kúpele Terme Topolšica a vodný park Zora ponúkajú široký výber vonkajších a krytých bazénov s vodopádmi a šmýkačkami, ako aj veľký priestor na opaľovanie.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.