Apartmány Orebić I - Chorvátsko - Južná Dalmácia - Pelješac - Orebič

Apartmány Orebić I

Chorvátsko » Južná Dalmácia » Pelješac » Orebič

, Apartmány starstarstar

LM


Apartmány Orebić I

Počet termínov:

12 termínov / 12 Last minute / 0 First moment

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus vlastná -

Počasie:

Dnes Počasí v Korcula - transparent 31°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmány Orebić
Kapacita
2-lôžkový apartmán: 10  8-lôžkový apartmán: 5
4-lôžkový apartmán: 8  Prístelka: 10
6-lôžkový apartmán: 5
Celkom osôb: 132
Info
check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.
Poloha
Apartmány ("no name") sú rozmiestnené v rôznych domoch v letovisku Orebić a jeho okolí, v juhozápadnej časti polostrova Pelješac. Nachádzajú sa vo vzdialenosti asi do 350 m od mora. Čaká na Vás historické mestečko obklopené storočými píniami, palmami a oleandrami a výborné podmienky na vodné športy (napr. windsurfing či potápanie). Nájdete tu rôzne zákutia s krásnymi okruhliakovými plážami, hlavná mestská pláž je piesočná. Nad mestom sa týči najvyššia hora polostrova – Sv. Ilja, z ktorej je nádherný výhľad na dlhé pobrežie. Za návštevu stojí aj ostrov Korčula, ktorý je ľahko dostupný trajektom priamo z Orebića.
Vybavenie
Štandardne zariadené apartmány, možnosť parkovania.
Ubytovanie
Ponúkame Vám ubytovanie v apartmánoch typu MONO, BILO, TRILO, QUADRI a PENTA pre 2-8 osôb, niektoré s možnosťou jednej prístelky. Apartmány disponujú vybaveným kuchynským kútom a sociálnym zariadením, väčšina apartmánov je s balkónom alebo terasou. Bližší popis jednotlivých typov apartmánov nájdete nižšie v popise ubytovacích jednotiek.
Stravovanie
Vlastné, možnosť využitia bohatej ponuky okolitých reštaurácií.
Šport
V letovisku sú k dispozici tenisové kurty, stolný tenis, škola windsurfingu, škola potápania, folklórne predstavenia, dalmátské večery, možnosť výletov (františkánsky kláštor, múzeá). Diskoklub (hotel Belllevue), tanečná terasa, reštaurácie a konoby.
Pláž
Okruhliaková: vo vzdialenosti asi do 350 m od apartmánov. Pozvoľný prístup do mora.
M_text
asi do 350 od apartmánov.
More
asi 350
Centrum
asi 450
Dalsi
AKCIA 7=6: vzťahuje sa na termíny 5.5.-16.6.2018 a 8.9.-6.10.2018
Specialni
20% zľava pri zakúpení zájazdu do 15.2.2018
Vlastni
Cena zahŕňa: 7x ubytovanie/osoba, posteľná bielizeň, pobytová taxa, spotreba el. energie, vody a plynu, záverečné upratovanie, služba tel. asistencie, garančné poistenie.
Autobus
Cena zahŕňa: 7x ubytovanie/osoba, autobusová doprava tam i späť, posteľná bielizeň, pobytová taxa, spotreba el. energie, vody a plynu, záverečné upratovanie, služba tel. asistencie, garančné poistenie.
InfoJed1
MONO 2
Jednotka1A
Obsadenosť 2 osoby, typ štúdio, jedna miestnosť s dvomi lôžkami alebo francúzskym lôžkom a kuch. kútom, jedálny stôl, soc. zariadenie, väčšina apartmánov je s balkónom alebo terasou.
InfoJed2
BILO 2
Jednotka2A
Obsadenosť 2 osoby, jedna spálňa a samostatná miestnosť s kuch. kútom s jedálnym stolom (nie je tu klasická obývacia miestnosť), soc. zariadenie, väčšina apartmánov je s balkónom alebo terasou.
InfoJed3
BILO 4
Jednotka3A
Obsadenosť 4 osoby, dvojlôžková spálňa a samostatná jedálna miestnosť s kuch. kútom a rozkladacím dvojlôžkom, soc. zariadenie, väčšina apartmánov je s balkónom alebo terasou.
InfoJed4
TRILO 4
Jednotka4A
Obsadenosť 4 osôby, dve spálne a samostatná miestnosť s kuch. kútom s jedálnym stolom (nie je tu klasická obývacia miestnosť), soc. zariadenie, väčšina apartmánov je s balkónom alebo terasou.
InfoJed5
TRILO 6
Jednotka5A
Obsadenosť 6 osôb, dve dvojlôžkové spálne a jedálna miestnosť s kuch. kútom a rozkladacím dvojlôžkom, 1-2x soc. zariadenie, väčšina apartmánov je s balkónom alebo terasou.
InfoJed6
QUADRI 6+1
Jednotka6A
Obsadenosť 6 osôb, tri dvojlôžkové spálne a samostatná miestnosť s kuch. kútom s jedálnym stolom (nie je tu klasická obývacia miestnosť), 2x soc. zariadenie, väčšina apartmánov je s balkónom alebo terasou.
InfoJed7
QUADRI 8
Jednotka7A
Obsadenosť 8 osôb, tri dvojlôžkové spálne a jedálna miestnosť s kuch. kútom a rozkladacím dvojlôžkom, 2-3x soc. zariadenie, väčšina apartmánov je s balkónom alebo terasou.
InfoJed8
PENTA 8
Jednotka8A
Obsadenosť 8 osôb, štyri dvojlôžkové spálne a samostatná miestnosť s kuch. kútom s jedálnym stolom (nie je tu klasická obývacia miestnosť), 2-3x soc. zariadenie, väčšina apartmánov je s balkónom alebo terasou.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.