Bungalovy TERMAL - Slovinsko - Moravské Toplice

Bungalovy TERMAL

Slovinsko » Moravské Toplice

, HotelBungalovy TERMAL

Počet termínov:

147 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia

Doprava:

vlastná -

Počasie:Poloha
bungalovy sa nachádzajú uprostred vnútrozemských kúpeľov Moravske Toplice, patria medzi najznámejšie v celom Slovinsku. Stoja v tesnej blízkosti golgového ihriska.
Vybavenie a služby
reštaurácia, bar, predajňa suvenírov, parkovisko.
Ubytovanie
typ 1/2+1 BGW - 2lôžková izba s možnosťou prístelky (vhodná pre dieťa do 12 rokov), sprcha a WC, SAT TV.
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetu, s možnosťou dokúpenia obedov, v hoteli Termal.
Šport a zábava
Aquapark - Terme 3000 s vodnými atrakciami (šmýkľavky so zvukovými a vizuálnymi efektami, tobogány, vodopády, masážne trysky, saunový svet, špeciálna detská riviéra), termálne centrum Termalium (masáže, kúpele, inhalácia, kozmetické služby, pedikúra, manikúra, liečebné procedúry ako elektroterapia, magnetoterapia, liečebné masáže a kúpele), ihrisko pre loptové hry - volejbal, basketbal, hádzaná, futbal, tenisové a bedmintonové kurty, požičovňa bicyklov, animácie, aerobic.
Doplňujúce informácie
hostia majú neobmedzený vstup do Aquaparku Terme 3000 s 22 vonkajšími a vnútornými bazénami s celkovou vodnou plochou 5000 m2. Prihlasovací poplatok cca 1 EUR/os./pobyt a miestny poplatok - cca 1,30 EUR/os./deň - podľa miestnej vyhlášky, platí sa na mieste.
Zľavy
dieťa do 6 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO, dieťa do 6 rokov s 1 dospelým - zľava 50%. Dieťa od 6 do 12 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 rokov s 2 dospelými - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 rokov s 1 dospelým - zľava 20 %. Osoba od 15 rokov s 2 dospelými - zľava 10 %.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.