Catalunya, Taliansko, Sardínia, 17.4.2018, Raňajky
Číslo termínu: 60037320

Catalunya

Taliansko » Sardínia

Alghero, Hotel starstarstarstarCatalunya

Termín:

17.4.2018 - 24.4.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


764 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Poloha

Hotel Catalunya je situovaný oproti prístavu mesta Alghero, len 5 min. chôdze od historického centra mesta. Hostia majú bezplatný prístup na privátnu pláž, ktorá sa nachádza cca 15 min. chôdze od hotela (od 01.06. do 30. 09. je k dispozícii aj bezplatná kyvadlová doprava z/na pláž).

 Vzdielenosť od letiska AHO cca 9 km

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové, dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (Triple a Quadruple room).

Hotel ponúka 128 komfortných izieb, zariadených v elegantnom a modernom štýle. Sú vybavené klimatizáciou, telefónom, kúpeľňou so sprchou, satelitnou TV, sušičom vlasov, wifi internetovým pripojením. Detská postieľka je k dispozícii na vyžiadanie (za poplatok).

Služby hotela

saloník, reštaurácia, vstup do súkromného plážového klubu a bezplatné ležadlá a slnečníky od júna do septembra, výťah, bar, 24 hod. služby recepcie

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia

V reštaurácii sa podávajú jedlá sardínskej a medzinárodnej kuchyne. Na najvyššom poschodí hotela nájdete bar Skybar Blau s panoramatickým výhľadom na okolie.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu, letiskové poplatky, príručnu batožinu, ubytovanie vo vybranom hoteli/apartmáne na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

Služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK