Corfu Panorama Resort - Grécko - Grécko ostrovy - Korfu - Sidari

Corfu Panorama Resort

Grécko » Grécko ostrovy » Korfu » Sidari

, Hotel starstarstarCorfu Panorama Resort

Počet termínov:

4 termíny / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Bratislava

Počasie:

Dnes Počasí v Korfu - transparent 28°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Cyprotel Panorama Hotel
Poloha

Cyprotel Panorama hotel predstavuje očarujúce miesto, vhodné najmä pre rodiny, situovaný v nádherných záhradách s výhľadom na Iónske more v letovisku Sidari. Nachádza sa na kopci uprostred olivových stromov s výhľadom na nádhernú piesočnatú pláž Sidari. 450 m, cca 7 minút peši od hotela sa nachádza pláž Sidari so zlatým pieskom. Krátka prechádza Vás privedie aj do miestnych obchodíkov, barov a reštaurácií ktoré sa nachádzajú v Sidari.

Vzdialenosť od letiska CFU (Medzinárodné letisko Korfu Ioannis Kapodistrias): 37 km.

Ubytovanie

K dispozícií sú: dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky.

Izby sú k dispozícii pre 2-3 osoby, majú dvojlôžkovú posteľ a prístelku, klimatizáciu, TV so satelitným príjmom, chladničku, sprchovací kút, kanvicu, fén, balkón alebo terasu. Upozorňujeme: v dvojlôžkovom štúdiu, tretia osoba spí na pohovke.  

Služby hotela

24 hod. služby recepcie, zmenáreň, mini-market, záhrada, upratovanie, štýlový bazén je obklopený slnečnou terasou, tenisový a basketbalový kurt, biliardový stôl a denné animácie. Pre deti: miniatúrne ihrisko, bazén, denné animačné aktivity pre deti a dospelých, detský svet (3 – 11 rokov).

Stravovanie

Možnosť stravovania: all inclusive.

raňajky, denne: 08:00 - 10:00.

obed, denne.

večera, bufet, denne: 19:00 - 21:30.

Občerstvenie, denne.

Nápoje:

Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, horúce nápoje, studené nápoje, víno, džús, likéry, vodka, kokteily, v čase jedla.

Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, horúce nápoje, studené nápoje, víno, džús, pivo, kokteily, bar (pri bazéne alebo strešný bar), denne.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...