Cristal Palace - Česká republika - Západočeské lázně - Mariánské Lázně

Cristal Palace

Česká republika » Západočeské lázně » Mariánské Lázně

SR a ČR wellness, Hotel starstarstarstarCristal Palace

Počet termínov:

325 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Raňajky, Polpenzia, Obed

Doprava:

vlastná -

Počasie:Úvod

Mariánské Lázne je prekrásne kúpeľné mesto v blízkosti nemeckých hraníc, ležiace na území niekdajšej Bohémie, vo vysoko položenom údolí, obklopenom lesmi. Svetoznáme kúpeľné mesto s architektúrou z čias Eduarda, kúpeľnými budovami a kolonádami, je perlou kúpeľnej kultúry. Nachádza sa tu sedem rôznych prameňov, každý z nich má iné liečebné účinky a iné minerálne zloženie. Minerálne pramene sú svetoznáme vďaka liečivým účinkom na obličky a močové orgány. Prírodný plyn vulkanického pôvodu (obsah CO2: 99,7% - nazýva sa Máriin plyn) stimuluje krvný obeh, priaznivo pôsobí na fungovanie obličiek a zlepšuje sexuálne funkcie, popritom má aj protizápalové účinky. Používa sa aj vo forme injekcií, na lokálne povzbudenie obehovej sústavy a na urýchlenie liečebných procesov.

Poloha

170 km od Prahy • v tesnej blízkosti kúpeľnej kolonády so známou spievajúcou fontánou a kúpeľných parkov

V skratke o hoteli

Spa & Wellness Hotel Cristal Palace sa nachádza priamo v centre známeho kúpeľného mesta Maránske Lázne a pri liečbe využíva aj 2 vlastné pramene prameň Edwarda VII. a Augustínov prameň.

Vybavenie

reštaurácia • kaviareň • cukráreň • relax centrum (bazén s protiprúdom a masážnym vodopádom, whirlpool, fínska sauna, infrasauna) • balneoprevádzky (liečebné procedúry napr. minerálne kúpele, elektroliečba, inhalácie, Kneipov chodník, lavatherm a pod. , wellness procedúry ako napr. čokoládová masáž, masáž lávovými kameňmi, thajské masáže a pod.) • 2 vlastné minerálne pramene • konferenčné priestory • Wi-Fi v celom hoteli zdarma • parkovanie pri hoteli za poplatok 8 €/noc

Vybavenie izieb

Dvojlôžkové izby Classic • Queen (manželská posteľ typu Queen size 160 cm x 200 cm, možná aj ako trojlôžková izba) • King (manželská posteľ typu King size 200 cm x 200 cm • Suita (dvojlôžková spálňa s manželskou posteľou typu King size a obývacia izba) • bezbariérová izba

 

Všetky izby kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom a WC • sušič vlasov • niektoré balkón • LCD TV • minibar • klimatizácia • trezor • Wi-Fi zdarma

Stravovanie

raňajky a večere formou bufetových stolov

Cena zahŕňa

ubytovanie s raňajkami/polpenziou • služby podľa prislušného balíčka

Ubytovanie

Relax - ubytovanie s raňajkami, voľný vstup do relax centra, Wi-Fi, pitná kúra priamo v hoteli z 2 vlastných prameňov, kúpeľný poplatok.

Ochutnávka wellness

Relaxačný pobyt - 2x ubytovanie s polpenziou, 1x klasická čiastočná masáž 20 min., 1x minerálny kúpeľ 15 min. 5 min., malý darček na privítanie, wellness set (župan, papučky), voľný vstup do hotelového relax centra (bazén, fínska sauna, infra sauna, whirlpool), pitná kúra priamo v hoteli z 2 vlastných prameňov, Wi-Fi v celom hoteli, kúpeľný poplatok. Pobyt na 2 noci.

Komplexný kúpeľný pobyt

Klasický liečebný pobyt - polpenzia, ľahký obed (polievka, šalát, pečivo), vstupná a výstupná lekárska prehliadka, laboratórne vyšetrenie, 24 liečebných procedúr na 7 nocí pobytu, príp. 20 procedúr na 6 nocí pobytu, uvítací nápoj + malý darček v deň príchodu, pitná kúra priamo v hoteli z 2 vlastných prameňov, wellness set (župan, papučky, uterák), voľný vstup do hotelového relax centra (bazén, fínska sauna, infra sauna, whirlpool), 1x za týždeň večer so živou hudbou, Wi-Fi v celom hoteli, kúpeľný poplatok. Pobyt na minimálne 6 nocí.

Kúpele na skúšku

RELAX liečenie - polpenzia, vstupná a výstupná lekárska prehliadka, priemerne 2 liečebné procedúry denne podľa odporúčania lekára, uvítací nápoj + malý darček v deň príchodu, pitná kúra priamo v hoteli z 2 vlastných prameňov, wellness set (župan, papučky, uterák), voľný vstup do hotelového relax centra (bazén, fínska sauna, infra sauna, whirlpool), 1x za týždeň večer so živou hudbou, Wi-Fi v celom hoteli, kúpeľný poplatok. Pobyt na minimálne 6 nocí.

Antistresový pobyt

Antistres - 3x ubytovanie s polpenziou, 1x minerálny kúpeľ 15 min. + 5 min., 1x aroma masáž 20 min., 1x parafínový zábal rúk 15 min., 1x oxygenoterapia, malý darček na privítanie, wellness set (župan, papučky), voľný vstup do hotelového relax centra (bazén, fínska sauna, infra sauna, whirlpool), pitná kúra priamo v hoteli z 2 vlastných prameňov,  Wi-Fi v celom hoteli, kúpeľný poplatok. Pobyt na 3 noci.

Liečebný pobyt

Liečebný pobyt LIGHT - polpenzia, vstupná a výstupná lekárska prehliadka, 18 liečebných procedúr na 7 nocí pobytu, príp. 15 procedúr na 6 nocí pobytu, uvítací nápoj + malý darček v deň príchodu, pitná kúra priamo v hoteli z 2 vlastných prameňov, wellness set (župan, papučky, uterák), voľný vstup do hotelového relax centra (bazén, fínska sauna, infra sauna, whirlpool), 1x za týždeň večer so živou hudbou, Wi-Fi v celom hoteli, kúpeľný poplatok. Pobyt na minimálne 6 nocí.

Romantický pobyt

Romaca pre dvoch - 2x ubytovanie s polpenziou, welcome drink, 1x romantická večera pri sviečkach (v rámci polpenzie), 1x minerálny kúpeľ 15 min. + 5 min., 1x aroma masáž 20 min., 1x ukľudňujúca masáž hlavy 20 min., malý darček na privítanie, wellness set (župan, papučky), voľný vstup do hotelového relax centra (bazén, fínska sauna, infra sauna, whirlpool), pitná kúra priamo v hoteli z 2 vlastných prameňov, Wi-Fi v celom hoteli, kúpeľný poplatok. Pobyt na 2 noci.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.