Espana, Taliansko, Rím, 17.3.2018, Raňajky
Číslo termínu: 60994744

Espana

Taliansko » Rím

, Hotel starstarstarEspana

Termín:

17.3.2018 - 20.3.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Eurovíkend

Dĺžka:

4 dni

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


189 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Espana
Poloha

Hotel Espana sa nachádza na ulici Via Luigi Luzzatti v blízkosti Porta Maggiore a fontány di Trevi vo večnom meste Rím. Nachádza sa medzi Termini – hlavnou stanicou a Porta Maggiore – jednou z dávnych brán do historického centra. Tento elegantný 3-hviezdičkový hotel je dobre spojený so všetkými hlavnými turistickými atrakciami mesta. Návštevníci v Ríme určite ocenia výhodnú polohu. Zo stanice Termini stačí nastúpiť na metro linku A (červená) a vystúpiť na stanici metra Manzoni, ktorá je od hotela vzdialená 6 min. chôdze. Pešo je hotel od stanice Termini vzdialený cca 20 min.

Ubytovanie

K dispozícií sú dvojlôžkové izby.

Všetky izby sú klimatizované (skutočný prínos v letnom teple), majú minibar, káblovú televíziu, DVD prehrávač, telefón s priamou voľbou, budík, prístup pre zdravotne postihnutých. Zvukotesné izby zvýšia pohodlie zákazníka tým, že ruch mesta nie je počuť počas relaxovania na ubytovaní. Každá izba má bezpečnostný trezor pre uloženie osobných vecí, ktoré si neželáte nosiť so sebou počas prehliadky Ríma.

Služby hotela

24 hodinová recepcia, viacjazyčný personál, výťah, klimatizácia v celom objekte, pomoc s rezerváciou reštaurácií, vstupenky do divadla, prehliadky, taxi služby, auto požičovňa, požičovňa a prenájom skútra. Malé domáce zvieratá sú vítané. Parkovanie na mieste.

Stravovanie

Hotel Espana je možné rezervovať s raňajkami. Raňajky sa podávajú v raňajkovej miestnosti, ale môžu byť podávané aj vo vašej izbe. V okolí je mnoho reštaurácií, kaviarní a barov.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov ako aj transfer z letiska do mesta a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Doporučený program

Je na Vás ako strávite voľné chvíle. My Vám doporučujeme nasledovný program:

1.deň - Prílet do Ríma. Transfer do mesta na stanicu Termini. Následne peši/metrom do hotela. Individuálny program podľa času príletu.

2.deň - Prehliadka mesta: Koloseum, Palatino, Foro Romano, Colonna Traiana, Piazza Venezia, monument Victora Emanuela, Piazza Campidoglio a Pantheon.

3.deň - Prehliadka mesta: Vatikán, vatikánske múzeá, Bazilika sv. Petra, Anjelsky hrad, Anjesky most, Piazza Navona a Fontána di Trevi.

4.deň - Prehliadla mesta: Santa Maria del Popolo, Piazza di Spagna, Bocca della Verita a rímska štvrť Trastevere.

5.deň - Individuálny program podľa času odletu. Transfer zo stanice Termini na letisko. Odlet z Ríma.

V prípade pobytu na 4 dni/3 noci odporúčame vynechať program 4. dňa.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky a príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do mesta a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, vstupy (múzeá a pamiatky), miestna taxa 3-7 €/osoba/noc (podľa kategórie hotela)

Orientačné ceny vstupov

Kombinovaný lístok Koloseum + Foro Romano + Palatino – 12 €, Anjelský hrad - 8 €, Vatikánske múzeá – 16 €

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK