Golden Sands, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, Agios Georgios juh, 18.5.2018, All inclusive
Číslo termínu: 60314577

Golden Sands

Grécko » Grécko ostrovy » Korfu » Agios Georgios juh

, Hotel starstarstarGolden Sands

Termín:

18.5.2018 - 25.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


469 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Golden Sands Hotel
Poloha

Golden Sands Hotel je krásny komplex nachádzajúci sa na populárnom pobreží ostrova Korfu, v letovisku Agios Georgios South. Nachádza sa pri zlatej piesočnatej pláži Agios Georgios Argiradon. Tento príjemný hotel ponúka komfortné ubytovanie obklopené krásnymi záhradami a osviežujúcim bazénom. Pred hotelom sa nachádza autobusová zastávka do mesta Korfu. Smerom na sever sa nachádza jazero Korrision, prírodná rezervácia, ktorá je skvelá na pozorovanie vtákov. Agios Georgios dokáže skutočne ponúknuť pre každého niečo, k dispozícii sú vodné športy, krčmičky, bary, supermarkety, obchody so suvenírmi.

Vzdialenosť od letiska CFU (Medzinárodné letisko Korfu Ioannis Kapodistrias): 30 km.

Ubytovanie

K dispozícií sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Výhľad na krajinu alebo na more.

Golden Sands Hotel ponúka 180 lôžok v hlavnej budove. Všetky izby majú: klimatizácia, sociálne zariadenie (sušič na vlasy, s bodom pre holiaci strojček), chladnička, TV, telefónom s priamou voľbou, bezdrôtové pripojenie na Internet na izbe. Detská postieľka je k dispozícii zadarmo na vyžiadanie.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, bezpečnostná schránka, zmenáreň, autopožičovňa, požičovňa bicyklov, všeobecné informácie, telefóny, internetový kútik s prístupom na vysokorýchlostný Internet, Wi-Fi zóna pokrýva priestor pri bazéne, reštaurácia, bary, prenájom parkovacej plochy pre osobné automobily a motocykle.

Stravovanie

Možnosť stravovania: all inclusive.

Golden Sands Hotel má reštauráciu s vnútornými a vonkajšími priestormi. Skoré raňajky sú k dispozícii na požiadanie, tak ako aj jedlá pre vegetariánov a diabetikov. Hostia si môžu vychutnať nápoje a občerstvenie v bare pri bazéne. V bare je k dispozícii veľká plazmová obrazovka. Tematické večery (grécke večery, medzinárodné tanečné večery atď.), organizované profesionálnou tanečnou skupinou počas vyhradeného obdobia.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK