Grand Hotel Palatino - Taliansko - Rím

Grand Hotel Palatino

Taliansko » Rím

, Hotel starstarstarstarGrand Hotel Palatino

Počet termínov:

453 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Raňajky

Doprava:

letecky Praha, Viedeň, Bratislava, Budapešť, Katovice, Krakov

Počasie:

Dnes Počasí v Rome - transparent 12°C


Poloha

Hotel je situovaný v srdci starodávneho Ríma, len kúsok od Kolosea, Foro Romano a v blízkosti množstva nákupných možností. Hotel ja zároveň pár metrov od stanice Termini a zástavky metra Cavour, čo Vám umožňuje ľahký prístup ku všetkým pamiatkam a atrakciám mesta.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky

Komfortne zariadené izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou, klimatizáciou, trezorom, mini barom, satelitnou TV, pripojením na internet, telefónom.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, reštaurácia, bar, mítingové a biznis centrum, fax a tlačiareň na recepcii, 4 kongresové miestnosti, izbová služba, WI-FI pripojenie vo verejných priestoroch, fitness centrum, sauna, zmenáreň, úschovňa batožín, práčovňa, zmenáreň, výťah, požičovňa áut, parkovanie

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky

Raňajky sú podávané v raňajkovom bufete, hotel má aj 2 reštaurácie. Le Erbe ja vhodnou voľbou najmä pre obchodné obedy, slávnostné večere alebo bankety. Druhá reštaurácia Le Spighe má intímnejšiu atmosféru a môžete si tu vychutnať tradičnú kuchyňu, ako aj špeciality pripravované priamo na stole.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov ako aj transfer z letiska do mesta a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Doporučený program

Je na Vás ako strávite voľné chvíle. My Vám doporučujeme nasledovný program:

1.deň - Prílet do Ríma. Transfer do mesta na stanicu Termini. Následne peši/metrom do hotela. Individuálny program podľa času príletu.

2.deň - Prehliadka mesta: Koloseum, Palatino, Foro Romano, Colonna Traiana, Piazza Venezia, monument Victora Emanuela, Piazza Campidoglio a Pantheon.

3.deň - Prehliadka mesta: Vatikán, vatikánske múzeá, Bazilika sv. Petra, Anjelsky hrad, Anjesky most, Piazza Navona a Fontána di Trevi.

4.deň - Prehliadla mesta: Santa Maria del Popolo, Piazza di Spagna, Bocca della Verita a rímska štvrť Trastevere.

5.deň - Individuálny program podľa času odletu. Transfer zo stanice Termini na letisko. Odlet z Ríma.

V prípade pobytu na 4 dni/3 noci odporúčame vynechať program 4. dňa.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky a príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do mesta a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, vstupy (múzeá a pamiatky), miestna taxa 3-7 €/osoba/noc (podľa kategórie hotela)

Orientačné ceny vstupov

Kombinovaný lístok Koloseum + Foro Romano + Palatino – 12 €, Anjelský hrad - 8 €, Vatikánske múzeá – 16 €

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.