Grand hotel Primus - Slovinsko - Ptuj

Grand hotel Primus

Slovinsko » Ptuj

, Hotel starstarstarstarGrand hotel Primus

Počet termínov:

674 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia

Doprava:

vlastná -

Počasie:Názov zájazdu podľa organizátora: Bungalovy PRIMUS
Poloha
nachádzajú sa cca 1 km od centra mesta, v blízkosti termálnych kúpeľov a aquaparku.
Vybavenie a služby
v hoteli - reštaurácia, bar, lobby bar, nočný klub Gemina XIII, miestnosti pre semináre, predajňa suvenírov, parkovisko, garáž (za poplatok 5 EUR/deň), trezor na recepcii.
Ubytovanie
renovované 2lôžkové izby so sprchou a WC, telefónom, SAT TV, chladničkou, terasou, s možnosťou až dvoch prísteliek. 
Stravovanie
raňajky a večere fomou bufetu s možnosťou dokúpenia obedov, v reštaurácii Zila. 
Šport a zábava
v hoteli - bazény s termálnou vodou, nazývané "Vespasianus"- 1 vonkajší a niekoľko vnútorných kúpalísk, detský bazén, whirlpool, wellness centrum Valens Augusta so štýlovou časťou - japonskou, indickou, rímskou, egyptskou. Saunový svet Flavia - 9 druhov sáun, moderné fitness, aerobic, golf, minigolf, ihrisko na basketbal, volejbal, futbal, tenis, animácie pre deti, jazda na koni, cyklistika, windsurfing. Aquapark Ptuj - 12 vnútorných i vonkajších bazénov s termálnou vodou, niekoľko šmykľaviek, vírivé vane, podvodné masážne prúdy a bazén s umelými vlnami. Hostia majú k dispozícii sauny, masáže, kúpele, parafínové obklady a rôzne druhy terapií. K hotelu patrí 18 jamkové golfové ihrisko (golfové vozíky a vybavenie možné prenajať na mieste). 
Doplňujúce informácie
vstup do Aquapark Ptuj ZADARMO. Prihlasovací poplatok 1 EUR/os./pobyt a miestny poplatok - cca 1,30 EUR/os./deň - platí sa pri nástupe na recepcii hotelu. 
Zľavy
1. dieťa do 6 r. na prístelke s 2 dosp. - ZADARMO, dieťa do 6 r. s 1 dosp. - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 r. s 2 dosp. - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 r. s 1 dosp. - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 r s 2 dosp. - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 r. s 1 dosp. - zľava 20 %. Osoba od 15 r. s 2 dosp. - zľava 10 %.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...