Iberostar Rose Hall Beach - Jamajka - Montego Bay

Iberostar Rose Hall Beach

Jamajka » Montego Bay

, Hotel starstarstarstarstarIberostar Rose Hall Beach

Počet termínov:

1 termín / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Viedeň

Počasie:

Dnes Počasí v Montego Bay - transparent 30°CKategória hotela: ****+
V skratke o hoteli

Iberostar Rose Hall Beach a Iberostar Rose Hall Suites je exkluzívne riešený hotelový komplex známej značky. Svoj pobyt pri mori môžete skombinovať s potápaním alebo športovými aktivitami, ktoré rezort ponúka.

Poloha

Hotel Iberostar Rose Hall Beach stojí priamo na piesočnatej pláži Rose Hall. Montego Bay s nákupnými a zábavnými možnosťami je vzdialené cca 20 km.

Dĺžka transferu

20

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie

HOTEL

Iberostar Rose Hall Beach je hotel pre rodiny aj páry s bohatou ponukou možností na zábavu a športy. Má vstupnú halu s recepciou, lobby so zaujímavým dizajnom, divadlo, obchody a práčovňu. Wi-Fi je v lobby zdarma.

 

REŠTAURÁCIE

K rezortu patria reštaurácie, bary, kaviareň a disco bar. K dispozícii sú reštaurácie Calabash Gourmet, mexická Maria Bonita, bufetová reštaurácia Miranda Hall, rybia Mare Nostrum Mediterranean, Aunt Ruby Steak House. K dispozícii je aj cigarový bar, lobby bar, 2 pool bary a beach bar.

 

BAZÉNY

V záhrade je pri bazénoch swim up bar. Dva spojené bazény majú vírivku. Ležadlá, uteráky a slnečníky sú pri bazénoch aj na pláži zdarma.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia si môžu zacvičiť aerobik, zahrať tenis, volejbal, vodné pólo alebo stolný tenis. K dispozícii sú tanečné aj jazykové kurzy. Za poplatok môžete vyskúšať paragliding, potápačské kurzy alebo motorizované vodné športy. Asi 2 km od rezortu je golfové ihrisko. Večer sa konajú animácie a šou.

 

WELLNESS & SPA

V spa centre nájdete salón krásy, saunu, rímske kúpele a masáže.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas svojej dovolenky na Jamajke môžete podniknúť výlety na zaujímavé miesta. K tým patria napríklad:

Negril – jedna z najkrajších pláží sveta sa nachádza na západnom pobreží Jamajky.

Rick’s Café – Cliff – reštaurácia, kaviareň a bar vybudované v prostredí skalných útesov.

Kingston - Hlavné mesto Jamajky s modernými architektonickými radmi budov. Tento výlet možno skombinovať s návštevou horskej dedinky Nine Emile - rodiska slávneho hudobníka Boba Marleyho, je tu jeho múzeum a miesto posledného odpočinku kráľa Reggae.

Ubytovanie

Hotel Iberostar Rose Hall Beach má 366 izieb, ktoré sú vybavené kúpeľňou s príslušenstvom, klimatizáciou, SAT TV, telefónom, trezorom, kanvicou na kávu a čaj, žehličkou so žehliacou doskou, balkónom alebo terasou.

 

TYPY IZIEB

Standard – sú príjemne zariadené izby.Junior Suite – sú situované bližšie k pláži, priestrannejšie a majú výhľad na more.
Stravovanie

Hotel Iberostar Rose Hall Beach poskytuje stravovanie all inclusive, ku ktorému patrí:

Raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Špeciality v a la carte reštauráciách – potrebná je rezervácia vopred a večer primerané oblečenie.Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje.Minibar.Room service od 11:00 hod. do 23:00 hod.

 

ĎALŠIE SLUŽBY

Športové možnosti: aerobik, gymnastika, jazda na katamaráne alebo kajaku, šnorchlovanie, stolný tenis, volejbal, vodné pólo, windsurfing.Večer zábavné programy, živá hudba, šou, diskotéka.Hodiny tanca a jamajčiny.

 

* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Pre deti

Hotel Iberostar Rose Hall Beach má mini klub pre deti od 4 do 12 rokov, detský animačný progam, detské ihrisko. V reštaurácii sa podáva detské menu.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, 7-krát ubytovanie s all inclusive, transfery letisko - hotel - letisko, asistencia zástupcu partnerskej cestovnej kancelárie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške cca 350 EUR na osobu.

Upozornenie

Cena je kalkulovaná v základnej triede economy leteckých spoločností. V prípade obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Silvester

V cene je zahrnutá silvestrovská večera.

Oficiálne hodnotenie
****+

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...