PRAHA - Česká republika - Južná Morava

PRAHA

Česká republika » Južná Morava

SR a ČR wellness, HotelPRAHA

Počet termínov:

102 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia, Plná penzia

Doprava:

vlastná -

Počasie:Úvod

Kúpele vďaka unikátnemu prírodnému prameňu minerálnej vody, bohatej na oxid uhličitý, patria k špičke kardiorehabilitačných centier. Poskytujú aj celú škálu liečebných a relaxačných procedúr. Sú zasadené do malebnej prírody v údolí riečky Bečva.

Poloha

Kúpeľný dom sa nachádza v atraktívnej časti areálu v blízkosti kolonády a je dominantou kúpeľného parku.

V skratke o hoteli

Kúpeľný hotel Praha prešiel v roku 2016 kompletnou rekonštrukciou a ponúka luxusné ubytovanie v štýle prvej republiky.

Vybavenie

V kúpeľnom dome sa nachádza bar a raňajková miestnosť, sauna a oddychová miestnosť, parkovanie pred kúpeľným domom (7 miest) za poplatok 50 Kč/deň + 2 miesta ZŤP alebo zdarma na oplotenom parkovisku v areáli kúpeľov s kamerovým systémom. Recepcia, stravovanie a procedúry v neďalekom kúpeľnom dome Bečva alebo Janáček.

ŠPORT & ZÁBAVA

Priamo v areáli tenis, stolný tenis, Nordic walking, cykloturistika, minigolf, fitnes, gulečník, bazén, polárium, bowling...

TIPY NA VÝLETY

Zbrašovské arogonitové jaskyne a Hranická priepasť - navštívte najteplejšie  jaskyne v ČR a najhlbšiu zatopenú jaskyňu na svete priamo vareáli kúpeľov!

Historické mesto Hranice so zámkom, barokovým kostolom a synagógou.

Hrad Helfštýn - expozícia umelckého kováčstva.

Prírodné a športové centrum pre rodiny s deťmi - heipark.

Múzeum mäsiarstva Krásno, Valašské Meziříčí

ZOO Svatý Kopeček pri Olomouci

ZOO a zámok Lešná

Vybavenie izieb

TYPY IZIEB

Izba Standard Plus (jednolôžková, dvojlôžková izba) • Deluxe (dvojlôžková izba, priestranná miestnosť s manželskou posteľou a rozkladacou sedačkou s možnosťou 2 prísteliek)

VYBAVENIE IZIEB

Sprcha • WC • TV • minibar •  sušič na vlasy • Wi-Fi • župan • trezor • balkón alebo klimatizácia

Stravovanie

raňajky formou bufetových stolov • obedy a večere formou 3 chodového menu sa podávajú v neďalekom KD Bečva (asi 100 m)

Cena zahŕňa

Ubytovanie, stravovanie a príslušné procedúry. Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Cena nezahŕňa

Miestny poplatok (platba na mieste).

Ochutnávka wellness

WELLNESS DNI - 2x ubytovanie s polpenziou, 2x uhličitý kúpeľ so zábalom, 1x zábal časti tela bahnom z Mŕtveho mora, 1x celotelová aromamasáž, 2x hodinový vstup do bazéna v hoteli Moravan, 1x dvojhodinový vstup do wellness centra v KD Moravan, 2x hodinový vstup do fínskej sauny v hoteli, ovocná misa, 2x nealkoholický nápoj alebo pivo v kaviarni. Pri nástupe nedeľa – streda zľava 10%.

Komplexný kúpeľný pobyt

KÚPEĽNÝ TÝŽDEŇ PRE ZDRAVIE - 7x ubytovanie s plnou penziou, 1x malá vstupná lekárska prehliadka, 1x celkový uhličitý kúpeľ so soľou z Mŕtveho mora so zábalom, 1x celkový uhličitý kúpeľ so zábalom, 1x celotelový vírivý kúpeľ so zábalom, 1x vírivý kúpeľ nôh, 1x zábal časti tela z bahna Mŕtveho mora, 2x klasická čiastočná masáž, 7x hodinový vstup do bazéna, bonus: 1x 2 hod. vstup do wellness centra v KD Moravan, 2x hodinový vstup do fínskej sauny v hoteli. Pobyt sa začína v deň nástupu večerou a končí v deň odchodu obedom. Nástup na pobyt možný každý deň okrem soboty.

Kúpele na skúšku

Novinka roku 2018 - Kúpeľné rozmaznávanie - 3x ubytovanie s polpenziou, 1x fľaša červeného moravského vína Modrý Portugal na izbu, 1x celkový uhličitý kúpeľ s prísadou so zábalom (na výber brusnica, slivka, kokos, whiskey aróma), 2x klasická čiastočná olejová masáž (na výber brusnica, slivka, kokos, whiskey aróma), 1x celotelový zábal podľa výberu (na výber brusnica, slivka, kokos, whiskey aróma), 1x vírivý kúpeľ nôh, 3x hodinový vstup do bazéna a 1x 2 hodinoý vstup do wellness centra v KD Moravan, 2x hodinový vstup do fínskej sauny v hoteli. 10% zľava na pobyty počas týždňa s nástupom v nedeľu, pondelok alebo utorok.

Antistresový pobyt

NEVŠEDNÉ DNI - pobyty na 5 dní počas týždňa pondelok až piatok, 4x ubytovanie s plnou penziou, 1x malá vstupná lekárska prehliadka, 1x celkový uhličitý kúpeľ so zábalom, 1x klasická čiastočná masáž, 1x kyslíková terapia + vitamínový nápoj, 1x vírivý kúpeľ nôh, 2x hodinový vstup do fínskej sauny v hoteli, bonus: 1x hodinový vstup do bazéna v LD Moravan. Pobyty sa začínajú v deň nástupu večerou a končia v deň odchodu obedom.

Relax a oddych

Akčná zimná ponuka - TOPLAST - pobyt na 2 alebo 4 noci v termíne 1.2.-31.3.2018 zahŕňa ubytovanie s polpenziou, liečebný program 2 noci / 4 noci: 1x / 1x malá vstupná lekárska prehliadka, 1x / 2x celkový uhličitý kúpeľ so zábalom, 1x / 1x klasická čiastočná masáž, 2x / 4x hodinový vstup do fínskej sauny, 2x / 4x hodinový vstup do bazéna v LD Janáček, 10% zľava na ďalšie dokupované procedúry. Nástup kedykoľvek okrem soboty.

Špeciálne pre dámy

ZADANÉ PRE ŽENY - 3x ubytovanie s polpenziou, 1x zábal časti tela z bahna z Mŕtveho mora, 1x celkový uhličitý kúpeľ so zábalom, 1x vírivý kúpeľ nôh, 1x čiastočná klasická aromamasáž, 1x masáž tváre, 2x hodinový vstup do fínskej sauny v hoteli, 3x hodinový vstup do bazéna v KD Moravan, bonusy: 1x 2-hod. vstup do wellness centra v KD Moravan, 3 nealkoholické nápoje alebo pivo v kaviarni. Pri nástupe v nedeľu, pondelok alebo utorok zľava 10%.

Špeciálne pre pánov

ZADANÉ PRE MUŽOV - 3x ubytovanie s polpenziou, 1x zábal časti tela z bahna z Mŕtveho mora, 1x celkový uhličitý kúpeľ so zábalom, 1x čiastočná klasická aromamasáž, 1x vstup do polária, 2x hodinový vstup do fínskej sauny v hoteli, 3x hodinový vstup do bazéna v KD Moravan, bonusy: 1x 2-hod. vstup do wellness centra v LD Moravan, 3 nealkoholické nápoje alebo pivo v kaviarni. Pri nástupe v nedeľu, pondelok alebo utorok zľava 10%.

Wellness na horách

Špeciálna letná ponuka KÚZELNÉ LETO V KÚPEĽOCH - 6x ubytovanie s polpenziou, fľaša červeného vína pre pár, poukážka na kávu a zákusok v kaviarni LD Morava alebo LD Bečva, kúpeľné oblátky na osobu, liečebný program: 1x malá vstupná lekárska prehliadka, 2x celkový uhličitý kúpeľ prísadový so zábalom, 1x klasická čiastočná masáž, 2x celkový uhličitý kúpeľ s prírodnou soľou z Mŕtveho mora so zábalom, 6x hodinový vstup do bazéna v hoteli Moravan, 1x 2 hodinový vstup do wellness centra v hoteli Moravan. Nástup na pobyt kedykoľvek okrem soboty. Dieťa do 3 rokov už s jedným dospelým zdarma. Deti 3-12 rokov 50% z ceny dospelej osoby.

Aktívny senior

LIEČEBNÝ POBYT SENIOR - 7x ubytovanie s plnou penziou, 1x malá vstupná lekárska prehliadka, 1x EKG, 5x celkový  uhličitý kúpeľ so zábalom, 2x klasická čiastočná masáž, 2x lokálny zábal (parafín, parafango) alebo elektroliečba, bonus: 1x hodinový vstup do bazéna v KD Moravan. Pobyt sa začína v deň nástupu večerou a končí v deň odchodu obedom. Nástup na pobyt možný každý deň okrem soboty.

Vikendovypobyt

RELAXÁCIA VÍKEND - 2x ubytovanie s polpenziou, 2x celkový uhličitý kúpeľ so zábalom, 1x klasická čiastočná masáž, 2x hodinový vstup do fínskej sauny v hoteli, 2x hodinový vstup do bazéna v KD Moravan. Možnosť pobytu aj počas týždňa so zľavou 10%.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.