Residence Buganvillea, Taliansko, Sardínia, 17.4.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 60077576

Residence Buganvillea

Taliansko » Sardínia

Alghero, Apartmány starstarstarResidence Buganvillea

Termín:

17.4.2018 - 24.4.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


487 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Poloha

Táto dvojposchodová budova sa nachádza len 1 minútu od prekrásnej piesočnatej pláže v letovisku Alghero. Historické centrum mesta sa nachádza približne 1,5 km od hotela. Máte možnosť využiť miestnu doprava, autobus chodí približne každým 30 min. 

Ubytovanie

K dispozícii sú apartmány pre 2, 4 a 6 osôb.

Všetky apartmány sú plne zariadené a majú SAT TV. Klimatizácia/kúrenie je na vyžiadanie a za príplatok. Nachádza sa tu 46 apartmánov. 

Služby hotela

wifi pripojenie, vonkajší bazén, slnečníky, parkovisko, prenájom vozidiel a bicyklov, úschovňa batožín, služby kopírovania, klimatizácia/kúrenie. 

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy. 

Na prízemí v blízkosti recepcie sa nachádza reštaurácia/pizzéria, nazývaná Les Arenas a je tu aj bar La Playa.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu, letiskové poplatky, príručnu batožinu, ubytovanie vo vybranom hoteli/apartmáne na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

Služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK