Sant Ambroeus - Taliansko - Lombardia

Sant Ambroeus

Taliansko » Lombardia

, Hotel starstarstarSant Ambroeus

Počet termínov:

384 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Raňajky

Doprava:

letecky Praha, Brno, Ostrava, Viedeň, Bratislava, Budapešť, Katovice, Krakov

Počasie:

Dnes Počasí v Milan - transparent 26°C


Názov zájazdu podľa organizátora: Sant Ambroeus Hotel
Poloha

Sant Ambroeus Hotel je 3-hviezdičkový hotel v centre Milána. Tento hotel leží v pokojnej a centrálnej oblasti Navigli, kde nájdete množstvo zábavných a očarujúcich reštaurácií a krčmičiek. Verejná doprava umožnuje ľahký prístup k atrakciám mesta. Hotel je od metro stanice S. Agostino vzdialený 5 min. chôdze.

Ubytovanie

K dispozícií sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby.

Hotelové izby sú všetky klimatizované a vyhrievané, komfortne zariadené a sú vybavené satelitnou TV, minichladničkou, internetom, telefónom s priamou voľbou a sušičom vlasov.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, izbová služba, vrátnik, klimatizácia, výťah, trezor, služba prania, žehlenia, úschovňa batožiny.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky.

Hotelová reštaurácia ponúka svojim hosťom bohaté raňajky formou bufetu, ktorý pozostáva zo sladkých a slaných špecialít, vrátane čerstvého ovocia, organického pečiva, celozrnných pokrmov a diétnych výrobkov.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov ako aj transfer z letiska do mesta a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Doporučený program

Je na Vás ako strávite voľné chvíle. My Vám doporučujeme nasledovný program:

1.deň - Prílet do Milána. Transfer do mesta na stanicu Milano Centrale. Následne peši/metrom do hotela. Individuálny program podľa času príletu.

2.deň – Prehliadka mesta: Biblioteca Ambrosiana, Santa Maria presso di San Satiro, Piazza del Duomo (Duomo di Milano, Royal Palace, Galleria Vittorio Emanuele), La Scala, Pinacoteca di Brera, Hrad Sforzesco, Semione Park.

3.deň - Prehliadka mesta: Santa Maria delle Grazie, Technické múzeum Leonarda da Vinciho, Sant´Ambrogio, Archeologické múzeum, Námestie Piazza Mercanti.

4.deň - Nesmú chýbať nákupy módneho oblečenia napr. v štvrti Quadrilateral. Milovníci futbalu by nemali vynechať futbalový štadión San Siro.

5.deň - Individuálny program podľa času odletu. Transfer zo stanice Milano Centrale na letisko. Odlet z Milána.

V prípade pobytu na 4 dni/3 noci odporúčame vynechať program 4. dňa.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky a príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do mesta a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, vstupy (múzeá a pamiatky), miestna taxa 1-5 €/osoba/noc (podľa kategórie hotela)

Orientačné ceny vstupov

Biblioteca Ambrosiana  - 15 €, Duomo di Milano - 7 € (schody) a 12 € (výťah), Pinacoteca di Brera – 10 €, Hrad Sforzesco – 3 €, Santa Maria delle Grazie – 6,5 €, Technické múzeum Leonarda da Vinciho 10 €, Archeologické múzeum – 5 €

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.