Sorea Máj - Slovensko - Severné Slovensko

Sorea Máj

Slovensko » Severné Slovensko

, Hotel starstarstarSorea Máj

Počet termínov:

12 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

Polpenzia, Plná penzia

Doprava:

vlastná -

Počasie:Poloha

Hotel Sorea Máj sa nachádza v Liptovskom Jáne. Lyžiarske stredisko SKI Opalisko v Závažnej Porube 7 km alebo Jasná 20 km.

V skratke o hoteli

Hotel Sorea Máj je situovaný pri vstupe do Jánskej doliny, ktorá končí na úpätí najvyššieho vrchu Nízkych Tatier - Ďumbiera. Obec Liptovský Ján je známa svojimi liečivými minerálnymi prameňmi. Termálna voda sa využíva na plnenie bazénov termálneho kúpaliska pri hoteli Máj aj krytého hotelového bazéna.

Vybavenie

HOTEL

V hoteli Sorea Máj môžu hostia využívať bezplatné parkovanie na nestráženom parkovisku, požičovňu športových potrieb a Wi-Fi zdarma v celom hoteli.

REŠTAURÁCIE

Hotelová reštaurácia ponúka pestrý výber jedál medzinárodnej a regionálnej kuchyne. V aperitív bare nájdu hostia bohatú ponuku miešaných nápojov. Z letnej terasy je výhľad na Západné Tatry.

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia môžu v hoteli využívať fitnes, zahrať si biliard, stolný tenis, šípky, stolný futbal.

Počas zimy je najlepšou športovou aktivitou lyžovačka. Stredisko Jasná so 45 km upravených zjazdoviek rôznych náročností je od hotela vzdialené 23 km. Lyžiarske stredisko Ski Opalisko – závažná Poruba je od hotela vzdialené 8 km. Ponúka päť umelo zasnežovaných zjazdoviek, štyri vleky a sedačku. K dispozícii je detský areál pre najmenších, sánkarská dráha, prírodné klzisko a bežecký areál.

WELLNESS & SPA

V hoteli sú dva vnútorné bazény s termálnou vodou – veľký plavecký bazén (25 x 12,5 m) a malý bazén pre neplavcov (15 m). Termálna voda pochádza z termálneho prameňa Rudolf. Teplota vody je 26 – 29 °C. Voda je mineralizovaná a kyslá, má priaznivé účinky na dýchacie cesty, pohybové ústrojenstvo, kožné problémy. Počas letných mesiacov je otvorené aj vonkajšie termálne kúpalisko Termal Raj. Okrem toho wellness ponúka saunu, vírivú vaňu, relaxačný kúpeľ a masáže.

TIPY NA VÝLETY

Počas zimnej dovolenky v Nízkych Tatrách v hoteli Sorea Máj môžete podniknúť niekoľko výletov.

Demänovský kras – známy je najmä vďaka Demänovskej ľadovej jaskyni a Demänovskej jaskyni Slobody.

Termálne kúpaliská – v blízkosti hotela sú dostupné kúpaliská v Liptovskom Jáne, Bešeňovej alebo Tatralandia v Liptovskom Mikuláši.

Nízke Tatry – aj počas zimy sa môžete vydať na jednoduchšiu turistiku.

Vybavenie izieb

Izby v hoteli Sorea Máj majú kúpeľňu s WC, rádio, SAT TV, telefón, detská postieľka je zdarma. Izby majú balkón. Na prízemí sú izby pre imobilných hostí.

TYPY IZIEB

Jednolôžkové izby s možnosťou prístelky.Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky.Rodinné izby 2+2 prístelky – miestnosť je rozdelená na spálňovú časť a obývaciu časť so sedacou súpravou.Apartmány s chladničkou.
Doprava

Hotel Sorea Máj je dostupný individuálnou dopravou.

Stravovanie

Hotel poskytuje hosťom raňajky a večere formou bufetových stolov a obedy ako výber z menu.

Služby v cene

V cene je ubytovanie s polpenziou, vstup do bazéna. Dieťa do 15 rokov na prístelke zdarma. Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Cena nezahŕňa

POVINNÉ DOPLATKY

Na mieste sa platí miestny poplatok.

OSTATNÉ DOPLATKY

Rodinné izby sú k dispozícii za doplatok. V hoteli je povolené ubytovanie s domácim zvieraťom za poplatok 10 EUR na noc.

Upozornenie

Uvedené ceny platia pri pobyte minimálne na 2 noci. Pobyt počas Vianoc, Veľkej noci a Silvestra je na minimálne 4 noci.

Ubytovanie

Základný pobyt - ubytovanie s polpenziou • vstup do bazéna počas celého pobytu • dieťa do 15 rokov ubytovanie na prístelke a polpenzia zdarma pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami • deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma

Ochutnávka wellness

Medové opojenie - pobyt na 4 noci zahŕňa ubytovanie s polpenziou, voľný vstup do hotelového bazéna, stolný tenis, fitnes, medový program len pre dospelé osoby: 1x medová masáž, 1x masáž med + zázvor, 1x masáž medovým olejom, 1x medový zábal, 2x tepelný zábal (procedúry len pre dospelé osoby, prvá procedúra sa čerpá v deň nástupu).

Antistresový pobyt

Pobyty na 4 noci zahŕňajú ubytovanie s polpenziou, voľný vstup do hotelového bazéna, stolný tenis, fitnes.

Relaxačný program podľa výberu (len pre dospelé osoby): 

Borovicový relax - 1x masáž borovicovým olejom, 1x masáž smrekovým olejom, 1x masáž borievkovým olejom, 3x borovicový zábal. 

Bylinkové pohladenie - 1x masáž kvetovým olejom, 1x masáž medovým olejom, 1x masáž kamilkovým olejom, 1x levanduľový zábal, 1x medový zábal, 1x bylinkový zábal. 

Zimné zahriatie - 1x masáž horúcim olejom, 1x masáž horúcim kameňom, 1x masáž horúcim zázvorom, , 1x zázvorový zábal, 1x voskový zábal, 1x bahenný zábal.

Tropický sen - 1x masáž levanduľovým olejom, 1x masáž mangovým olejom, 1x masáž hroznovým olejom, 1x levanduľový zábal, 1x bylinkový zábal, 1x pomarančový zábal.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...